Hotel Easy Star Praha

Hotelu Easy Star Praha 11 Hotelu Easy Star Praha 12 Hotelu Easy Star Praha 13 Hotelu Easy Star Praha 14 Hotelu Easy Star Praha 15 Hotelu Easy Star Praha 16 Hotelu Easy Star Praha 17 Hotelu Easy Star Praha 18 Hotelu Easy Star Praha 19 Hotelu Easy Star Praha 20 Hotelu Easy Star Praha 21 Hotelu Easy Star Praha 22

.Hotel Easy Star se nachází na Praze 4 v blízkosti metra Chodov (přímé spojení linkou č. 115). Recepce je v provozu 24 hodin, hosté mohou využít parkoviště či možnost dokoupení snídaní na místě.


Hotel Easy Star nabízí jednoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, které jsou vhodné pro klienty hledající nenáročné avšak účelné ubytování za příznivou cenu s dobrou dostupností do centra Prahy.Pro relaxaci Hotel Easy Star nabízí krytý bazén, whirlpool, fitness centrum, wellness centrum, saunu, páru, bylinkové inhalace, masáže a solárium. Dva tenisové kurty, bowling a kasino jsou také k dispozici pro hotelové hosty. Děti do 3 let jsou zdarma na pokoji s rodiči. Domácí zvířata povolena, za poplatek 500,-Kč (appx.20 €).


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-easy-star@toprague.cz
Adresa: Blažimská 1781/4 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Easy Star Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Easy Star Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist